Александр Пелин

сторінка : 1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8, 9, 10

Все про соціальну роботу

Словник-довідник містить понад 1500 термінів та понять, які найчастіше застосовуються у соціальній роботі.
Читать подробнее...

Визначальні риси гетеростереотипів

В результаті дослідження було доведено, що важливою рисою гетеростереотіпов національних меншин Закарпаття є їх позитивний, модальний характер. Переважна більшість опитаних продемонструвало відмова від традиційних стереотипів політичної міфології на користь ототожнення національних груп з рисами тих їхніх представників, з якими у опитаних здійснювався або здійснюється безпосередній
Читать подробнее...

Опитування

Нове опитування кафедри соціології та соціальної роботи Ужгородського національного університету
Читать подробнее...

Ставлення до майбутнього

Лекція є складовою частиною курсу соціального проектування та прогнозування. Мета лекції - сформувати у студентів основи технологічного оптимізму.
Читать подробнее...

Соціальний розвиток неформальних практик підприємництва

Монографічне дослідження присвячене проблемі вивчення особливостей впливу соціального середовища на розвиток підприємництва в гірських умовах Закарпаття. У контексті застосованого підходу конкретизовано теоретичне визначення підприємництва, де підприємець – середня ланка (сходинка) між двома соціальними альтернативами: соціальним альтруїзмом і некомпетентним (природним) егоїзмом.
Читать подробнее...

Победа - родная сестра насилия

Иногда становиться ясно, что все придумано и произнесено уже до нас. Если не забывать про это, то Хаосу не удастся пожрать своих детей еще раз.
Читать подробнее...

Екзит-пол 26 жовтня 2014 року в Ужгороді

Екзит-пол (від англ. exit poll)- це опитування виборців, що проводиться на виході з виборчих дільниць у день голосування, з метою прогнозування його результатів до часу оголошення офіційних даних виборчими комісіями
Читать подробнее...

Привлекательность семейно-детного образа жизни

Ценности семейно-детного образа жизни должны быть понятны тем, кто выбирает другой образ жизни, но все еще ориентарован на ожидаемую реакцию других лиц. В таких условиях модель формально-инструментальной жизненной ориентации, провоцирующая институциональный кризис семьи способна уступить место жизненной ориентации, определяемой осознанной верой в ценность семейно-детного образа жи
Читать подробнее...

Мінливість етностереотипів

Стаття присвячена перевірці теоретико-методологічних припущень дослідження стереотипів. Автором представлені результати емпіричних досліджень, що дозволяють довести мінливість стереотипів, які традиційно вважаються надзвичайно стійкими схемами.
Читать подробнее...

Статусно-рольових трансформацій сім

На емпіричному матеріалі доведено, що основним механізмом трансформації сучасної сім"ї є позиціонування нових сімейних ролей, що здатні перетворюватися у конвенційні статуси.
Читать подробнее...

Побутові автостереотипи словаків Закарпаття

У статті йдеться про етнічні автостереотипи словаків Закарпаття. Висновки зроблені на підставі обробки результатів опитування 592 респондентів, серед яких було 272 респондента словацької національності. Дослідження відбувалося наприкінці 2013 - початку 2014 р.р. в місцях компактного проживання словаків, селах Сторожниця і Середне Закарпатській області
Читать подробнее...

Явка на виборах 2014

Головним фактором, від якого залежать результати виборів, є явка віборцев. До неї необхідно відноситися диференційовано. Із рівня мобілізації різних груп виборців можна зробити цікаві висновки.
Читать подробнее...

сторінка : 1, 2, 3, [4], 5, 6, 7, 8, 9, 10