Александр Пелин

Подраздел: Политические

Екзит-пол 26 жовтня 2014 року в Ужгороді

Екзит-пол (від англ. exit poll)- це опитування виборців, що проводиться на виході з виборчих дільниць у день голосування, з метою прогнозування його результатів до часу оголошення офіційних даних виборчими комісіями
Читать подробнее...

Явка на виборах 2014

Головним фактором, від якого залежать результати виборів, є явка віборцев. До неї необхідно відноситися диференційовано. Із рівня мобілізації різних груп виборців можна зробити цікаві висновки.
Читать подробнее...

Етнічні питання на виборах 2014

Головним фактором, від якого залежать результати виборів, є явка віборцев. Але в ході аналізу передвиборчих проблем по-новому проявилися міжетнічні відносини Закарпаття. Завдяки цим відкриттям, політика бачиться трохи інакше
Читать подробнее...

Передвиборчі рейтинги 2014

Вкрай високі передвиборні рейтинги Петра Порошенка в Ужгороді не підтверджуються дослідженнями студентів 2 курсу кафедри соціології та соціальної роботи УжНУ.
Читать подробнее...

Пространство политических партий

Можно ли рассчитывать место политических партий в общем контексте их заявлений и программ? Оказывается - можно. Ради эксперимента мы взяли программы 17 наиболее известных политических партий и определили виртуальные расстояния между ними.
Читать подробнее...

Електоральна поведінка

У статті на основі багаторічних передвиборчих соціологічних опитувань окреслюється специфіка трансформації моделей електоральної поведінки виборців Закарпаття. За результатами досліджень встановлено, що у регіоні має місце перехід від емоційно-просторової моделі електоральної поведінки до раціональної та ресурсної (спрямованої на матеріальну вигоду).
Читать подробнее...

Контент-анализ программных статей Владимира Путина

Политики способны "заговорить" любую правильно сформулированную проблему. В этом вопросе они чувствуют себя безнаказанными. Однако существует метод контент-анализа текстов, способный заставить политиков задуматься над смыслом своих текстов
Читать подробнее...

Новий підхід до виміру довіри громадян до органів влади

Запропоновано новий підхід до вимірювання, який спирається на порівняння ставлення респондентів до діяльності органів влади та базових соціальних інститутів із частотою звернення до них.
Читать подробнее...

Округ 68

Ратушняк, Буланов, Ковач і Чучка на 15.09.2012р. лідирують по 68 округу. 26.09.2012 експерти озвучили соціологічний рейтинг партій та кандидатів-мажоритарників від Закарпаття до парламенту та озвучили політичні прогнози на базі соцдосліджень.
Читать подробнее...

Политические