Александр Пелин

сторінка : 1, [2]

Масарик глазами закарпатцев в 1999 году

Томаша Гаррига Масарика (чешск. Tomaš Garrigue Masaryk) принято изучать как историческую личность историческими методами. Социологические методы исследования образа этой значимой для Центральной Европы личности применяются впервые.
Читать подробнее...

Трансформація становища українців Угорщини та угорців України у

У доповіді викладено аналіз діяльності Змішаних міжурядових комісій з питань забезпечення прав національних меншин. Висновки спираються на результати контент-аналізу текстів Протоколів Змішаних міжурядових українсько-угорських комісій, що відбулися у 2001-2008 роках в Україні та Угорщині. На прикладі роботи Українсько-Угорської комісії доводиться необхідність активізації діяльності
Читать подробнее...

Комбіновані методи дослідження

У доповіді викладено можливості використання комбінованих методів дослідження транскордонного співробітництва Карпатського єврорегіону. Наводяться приклади комплексного застосування методів економіко-статистичного аналізу базових соціально-економічних показників регіональних ринків, соціологічних та експертних опитувань, контент-аналізу Протоколів Змішаних міжурядових комісій.
Читать подробнее...

Новий підхід до виміру довіри громадян до органів влади

Запропоновано новий підхід до вимірювання, який спирається на порівняння ставлення респондентів до діяльності органів влади та базових соціальних інститутів із частотою звернення до них.
Читать подробнее...

Округ 68

Ратушняк, Буланов, Ковач і Чучка на 15.09.2012р. лідирують по 68 округу. 26.09.2012 експерти озвучили соціологічний рейтинг партій та кандидатів-мажоритарників від Закарпаття до парламенту та озвучили політичні прогнози на базі соцдосліджень.
Читать подробнее...

сторінка : 1, [2]

Публикации за год 2012